Teribear 2016

16.09.2016

Malé ohlédnutí za letošním Teribearem...
Tato charitativní akce se opět konala na začátku září a opět se běhalo v parku na Letné. Nadace Terezy Maxové letos získala mnohem více sponzorů a každý kilometr se odměňoval 50,- Kč. Celkem bylo možno si vybrat z 10 projektů, které Nadace má. Loni jsme přispěli tak nějak všeobecně, letos jsme už projekty vybrali. Asi nikoho nepřekvapí, že moje malá dcerka svoje kilometry věnovala na projekt "Chci pomoci zahojit bolavou dětskou dušičku" <3
Do běhání, ale i chození jsme se všichni tři, tedy i se synem, pustili s vervou. A on během svých tří návštěv Letné převážně naběhal 80 km. Moc ho mrzelo, že musel odjet na adaptační kurz. Dcerka tam se mnou byla 4x a naběhala a naťapala krásných 53,75 km. Moje maličkost si v neděli, někde za hranicí 50 km, poněkud namohla levé koleno a tak v pondělí a v úterý jsem už jen chodila. Celkově 82,5 km.
Dohromady jsme tedy medvídkovi vyběhali 10 812,50 Kč. Proti některým borcům to není nic moc, ale i tak nás všechny hřeje pocit, že jsme svým pohybem přispěli na dobrou věc. Doufám, že příští rok se tato charitativní akce uskuteční znovu a dáme těch kilometrů ještě víc :)
Bylo moc fajn se tam potkávat s mými běhajícími přáteli :) I jim patří můj obdiv a dík za účast na této akci! :)
www.teribear.cz